Views exposed groups (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Group
es: Grupo

en: Weight
es: Peso

en: Views
es: Vistas

en: Filter
es: Filtro

en: Grouped filters
es: filtros agrupados
