Views exposed groups (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Group
id: Grup

en: Weight
id: Bobot

en: Views
id: View

en: Filter
id: Saring

en: Grouped filters
id: Filter terkelompok
