Views exposed groups (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Group
it: Gruppo

en: Weight
it: Peso

en: Views
it: Viste

en: Filter
it: Filtra

en: Grouped filters
it: Filtri raggruppati
