Views exposed groups (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Group
ro: Grup

en: Weight
ro: Greutate

en: Views
ro: Vizualizări

en: Filter
ro: Filtru

en: Grouped filters
ro: Filtre grupate
