Views exposed groups (7.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Group
bo: ཁག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Grouped filters
bo: ཚོ་ཁག་བཟོས་ཟིན་པའི་ཚགས་རྒྱག་བྱེད
