Views exposed groups (7.x-1.0-rc2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Group
fr: Groupe

en: Weight
fr: Poids

en: Views
fr: Vues

en: Filter
fr: Filtrer

en: Grouped filters
fr: Filtres groupés
