Views exposed groups (7.x-1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Group
hu: Csoport

en: Weight
hu: Súly

en: Views
hu: Nézetek

en: Filter
hu: Szűrő

en: Grouped filters
hu: Csoportosított szűrők
