Views exposed groups (7.x-1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Group
ru: Группа

en: Weight
ru: Вес

en: Views
ru: Представление

en: Filter
ru: Фильтр

en: Grouped filters
ru: Групповые фильтры
