Views exposed groups (7.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Group
sv: Grupp

en: Weight
sv: Vikt

en: Views
sv: Vyer

en: Filter
sv: Filtrera

en: Grouped filters
sv: Grupperade filter
