Views exposed groups (7.x-1.0-rc2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Group
tr: Grup

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Views
tr: Görünümler

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Grouped filters
tr: Gruplanmış süzgeçler
