Views exposed groups (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Group
ja: グループ

en: Weight
ja: ウェイト

en: Views
ja: ビュー

en: Filter
ja: フィルター

en: Grouped filters
ja: グループフィルター
