Views exposed groups (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Group
pl: Grupa

en: Weight
pl: Waga

en: Views
pl: Widoki

en: Filter
pl: Filtr

en: Grouped filters
pl: Grupowane filtry
