Views exposed groups (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Group
pt: Grupo

en: Weight
pt: Peso

en: Views
pt: Visualizações

en: Filter
pt: Filtro

en: Grouped filters
pt: Filtros agrupados
