Views exposed groups (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Group
uk: Група

en: Weight
uk: Вага

en: Views
uk: Види

en: Filter
uk: Фільтр

en: Grouped filters
uk: Груповані фільтри
