Views exposed groups (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Group
et: Grupp

en: Weight
et: Kaal

en: Views
et: Vaated

en: Filter
et: Filtreeri

en: Grouped filters
et: Grupeeritud filtrid
