Views exposed groups (7.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Group
fi: Ryhmä

en: Weight
fi: Paino

en: Views
fi: Näkymät

en: Filter
fi: Suodatus

en: Grouped filters
fi: Ryhmitellyt suodattimet
