Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha10) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Type
ar: النوع

en: Remove
ar: حذف

en: Field
ar: الحقل

en: Views
ar: الرؤى

en: Add
ar: إضافة

en: ID
ar: المعرف ID

en: type
ar: النوع

en: Promoted
ar: مُرَقَّى

en: Published
ar: منشور

en: Fields
ar: الحقول

en: Widget
ar: ودجة

en: OR
ar: أو

en: Table
ar: جدول

en: Operator
ar: العامل

en: AND
ar: و

en: Not published
ar: لم ينشر

en: Data
ar: المعطيات

en: The actual content of the imported item.
ar: المحتوى الفعلي للعنصر المستورد

en: The type of the node.
ar: نوع العقدة.
