Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha10) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: type
dz: ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: Not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབདཝ།
