Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha10) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Field
el: Πεδίο

en: Add
el: Προσθήκη

en: type
el: τύπος

en: Promoted
el: Προβεβλημένο

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Fields
el: Πεδία

en: Widget
el: Γραφικό συστατικό

en: OR
el: Ή

en: Table
el: Πίνακας

en: Operator
el: Τελεστής

en: AND
el: ΚΑΙ

en: Not published
el: Μη δημοσιευμένο

en: Data
el: Δεδομένα

en: Not promoted
el: Μη προβιβασμένο

en: The actual content of the imported item.
el: Το πραγματικό περιεχόμενο του εισαγόμενου στοιχείου.

en: The type of the node.
el: Ο τύπος του κόμβου.
