Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha10) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Type
eu: Mota

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Field
eu: Eremua

en: Views
eu: Bistak

en: Add
eu: Gehitu

en: name
eu: izena

en: ID
eu: IDa

en: type
eu: mota

en: Published
eu: Argitaratua

en: Fields
eu: Eremuak

en: OR
eu: EDO

en: Table
eu: Taula

en: AND
eu: ETA

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: Join
eu: Lotu

en: Data
eu: Datu

en: The type of the node.
eu: Nodo-aren mota.
