Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha10) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Add
fil: Idagdag

en: type
fil: uri

en: Published
fil: Inilathala
