Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha10) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Remove
fr: Retirer

en: Field
fr: Champ

en: Views
fr: Vues

en: Add
fr: Ajouter

en: name
fr: nom

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Promoted
fr: Promu

en: Published
fr: Publié

en: Fields
fr: Champs

en: Node Type
fr: Type de nœud

en: OR
fr: OU (OR)

en: Table
fr: Tableau

en: Operator
fr: Opérateur

en: AND
fr: ET (AND)

en: Not published
fr: Non publié

en: Join
fr: S'inscrire

en: Data
fr: Données

en: Not promoted
fr: Non promu

en: The actual content of the imported item.
fr: Le contenu de l'élément importé.

en: The type of the node.
fr: Le type du nœud.

en: View display id
fr: Identifiant (ID) de l'affichage de la vue
