Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha10) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Remove
hr: Ukloni

en: Field
hr: Polje

en: Add
hr: Dodaj

en: type
hr: vrsta

en: Promoted
hr: Promaknut

en: Published
hr: Objavljeno

en: Fields
hr: Polja

en: Widget
hr: Cinculator

en: OR
hr: ILI

en: Table
hr: Tablica

en: Not published
hr: Nije objavljeno

en: The type of the node.
hr: Vrsta unosa.
