Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha10) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Type
ka: ტიპი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Field
ka: ველი

en: Add
ka: დამატება

en: type
ka: ტიპი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Fields
ka: ველები

en: OR
ka: ან

en: Table
ka: ცხრილი

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: Not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული
