Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha10) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Type
mn: Төрөл

en: Remove
mn: Устгах

en: Field
mn: Талбар

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Add
mn: Нэмэх

en: type
mn: төрөл

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Not published
mn: Хэвлэгдээгүй
