Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha10) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Remove
os: Схаф

en: Field
os: Быдыр

en: Add
os: Бафтау
