Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha10) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Type
pl: Typ

en: Remove
pl: Usuń

en: Field
pl: Pole

en: Views
pl: Widoki

en: Add
pl: Dodaj

en: name
pl: nazwa

en: type
pl: typ

en: Promoted
pl: Promowany

en: Published
pl: Opublikowane

en: Fields
pl: Pola

en: Node Type
pl: Typ węzła

en: Widget
pl: Kontrolka

en: OR
pl: LUB

en: Table
pl: Tabela

en: AND
pl: I

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: Join
pl: Dołącz

en: Not promoted
pl: Niepromowane

en: The actual content of the imported item.
pl: Zawartość zaimportowanej wiadomości.

en: The type of the node.
pl: Rodzaj wpisu.

en: Left Field
pl: Pole lewe
