Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha10) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Type
sv: Typ

en: Remove
sv: Ta bort

en: Field
sv: Fält

en: Views
sv: Vyer

en: Add
sv: Lägg till

en: name
sv: namn

en: type
sv: typ

en: Promoted
sv: Visas på startsidan

en: Published
sv: Publicerad

en: Fields
sv: Fält

en: OR
sv: ELLER

en: Table
sv: Tabell

en: AND
sv: OCH

en: Not published
sv: Inte publicerad

en: Join
sv: Gå med

en: Not promoted
sv: Visas inte på startsidan

en: The actual content of the imported item.
sv: Det faktiska innehållet på det importerade alternativet.

en: The type of the node.
sv: Typen för noden.
