Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha10) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Type
te: రకం

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Add
te: చేర్చు

en: type
te: రకము

en: OR
te: లేదా

en: Table
te: పట్టిక

en: AND
te: మరియు
