Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha10) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى
