Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha11) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Type
bo: རིགས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: type
bo: རིགས

en: Promoted
bo: འོས་སྦྱོར་བྱས་ཟིན་པ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: OR
bo: ཡང་ན

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: AND
bo: དང་།

en: Not published
bo: ཁྱབ་སྤེལ་བྱས་མེད

en: Join
bo: ཞུགས་པ།

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས

en: The actual content of the imported item.
bo: ནང་འདྲེན་བྱས་པའི་ནང་ཚན་གྱི་ནང་དོན་དངོས།

en: The type of the node.
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་རིགས
