Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha11) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Type
bs: Tip

en: Remove
bs: Ukloni

en: Field
bs: Polje

en: Add
bs: Dodaj

en: type
bs: tip

en: Published
bs: Objavljeno

en: Fields
bs: Polja

en: Table
bs: Tabela

en: Not published
bs: Nije objavljeno

en: The actual content of the imported item.
bs: Stvarni sadržaj uvezene stavke.
