Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha11) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Type
gl: Tipo

en: Remove
gl: Quitar

en: Field
gl: Campo

en: Views
gl: Vistas

en: Add
gl: Engadir

en: name
gl: nome

en: type
gl: tipo

en: Promoted
gl: Promocionado

en: Published
gl: Publicado

en: Fields
gl: Campos

en: Widget
gl: Control

en: OR
gl: OU

en: Table
gl: Táboa

en: Operator
gl: Operador

en: AND
gl: E

en: Not published
gl: Non publicado

en: Join
gl: Unirse

en: Not promoted
gl: Non promocionado

en: Direction
gl: Dirección

en: The actual content of the imported item.
gl: O contido do elemento importado.

en: The type of the node.
gl: O tipo de nodo.
