Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha11) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Type
ja: タイプ

en: Remove
ja: 削除

en: Field
ja: フィールド

en: Views
ja: ビュー

en: Add
ja: 追加

en: type
ja: タイプ

en: Published
ja: 掲載

en: Fields
ja: フィールド

en: Widget
ja: ウィジェット

en: Table
ja: テーブル

en: Operator
ja: オペレータ

en: Not published
ja: 非掲載

en: Join
ja: 参加

en: field_name
ja: フィールド名

en: Data
ja: データ

en: Not promoted
ja: フロントページにはありません

en: Direction
ja: 方向

en: The actual content of the imported item.
ja: インポートした項目の実際のコンテンツ。

en: ASC
ja: 昇順

en: DESC
ja: 降順

en: The type of the node.
ja: ノードのコンテンツタイプ。
