Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha11) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Type
ml: തരം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Not published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിക്കാത്തവ

en: Direction
ml: ദിശ
