Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Views
eo: Vidoj

en: ID
eo: Identigilo

en: type
eo: tipo

en: Published
eo: Publikigita

en: Fields
eo: Kampoj

en: Not published
eo: Ne publikigita
