Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha4) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Views
az: Görünüşlər

en: ID
az: İD

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Fields
az: Sahələr

en: Widget
az: Vidcet

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: Not promoted
az: İrəlilənmir
