Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Body
cs: Text

en: type
cs: typ

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Fields
cs: Pole

en: Node Type
cs: Typ uzlu

en: Not published
cs: Skryto

en: Not promoted
cs: Není na titulní stránce

en: The actual content of the imported item.
cs: Aktuální obsah importované položky.

en: The type of the node.
cs: Typ uzlu.
