Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha5) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Type
bn: টাইপ

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Table
bn: টেবিল

en: Not published
bn: অপ্রকাশিত
