Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Type
ca: Tipus

en: Field
ca: Camp

en: name
ca: Nom

en: type
ca: tipus

en: Promoted
ca: Promogut

en: Published
ca: Publicat

en: Fields
ca: Camps

en: Node Type
ca: Tipus del node

en: Widget
ca: Giny

en: Table
ca: Taula

en: Not published
ca: No publicat

en: Join
ca: Uneix-te a

en: Data
ca: Dades

en: Not promoted
ca: No promocionat

en: The actual content of the imported item.
ca: El contingut actual de l'element importat.

en: The type of the node.
ca: El tipus del node.
