Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Type
kk: Тип

en: Field
kk: Өріс

en: type
kk: түр

en: Published
kk: Жарияланған

en: Fields
kk: Өрістер

en: Table
kk: Кесте

en: Not published
kk: Жарияланбаған
