Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Field
lv: Lauks

en: Views
lv: Skati

en: name
lv: vārds

en: type
lv: veids

en: Published
lv: Publicēts

en: Fields
lv: Lauki

en: Widget
lv: Logrīks

en: Table
lv: Tabula

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Join
lv: Pievienoties

en: Data
lv: Dati

en: Not promoted
lv: Nav izvirzīts

en: The type of the node.
lv: Nodes tips
