Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha5) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Views
mr: याद्या

en: ID
mr: आय डी

en: type
mr: प्रकार

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Not published
mr: अप्रकाशित
