Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Body
sk: Text

en: Type
sk: Typ

en: Field
sk: Pole

en: Views
sk: Zobrazenia

en: type
sk: typ

en: Promoted
sk: Propagovaný

en: Published
sk: Zverejnené

en: Fields
sk: Polia

en: Table
sk: Tabuľka

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: Data
sk: Údaje

en: Not promoted
sk: Nepodporovaný

en: The type of the node.
sk: Typ uzlu.
