Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha6) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Type
ast: Triba

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Field
ast: Campu

en: Add
ast: Amestar

en: type
ast: triba

en: Published
ast: Espublizáu

en: Table
ast: Tabla

en: Not published
ast: Ensin espublizar
