Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha6) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Type
be: Тып

en: Remove
be: Выдаліць

en: Field
be: Поле

en: Add
be: Дадаць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: type
be: тып

en: Published
be: Апублікавана

en: Fields
be: Палі

en: Widget
be: Віджэт

en: Table
be: Табліца

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: Data
be: Дадзенныя

en: The type of the node.
be: Тып вузла.
