Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha6) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Type
cy: Math

en: Remove
cy: Symud

en: Field
cy: Maes

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Add
cy: Ychwanegu

en: type
cy: math

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Fields
cy: Meysydd

en: Table
cy: Tabl

en: Not published
cy: Heb ei gyhoeddi
