Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha6) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Remove
gu: લોપ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Add
gu: ઉમેરો

en: type
gu: પ્રકાર

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Not published
gu: અપ્રકાશિત

en: Data
gu: માહિતી
