Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha6) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Join
kn: ಸೇರು

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ
