Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha6) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Field
lt: Laukelis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Add
lt: Pridėti

en: name
lt: vardas

en: type
lt: tipas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Table
lt: Lentelė

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Join
lt: Prisijungti

en: field_name
lt: laukelio_pavadinimas

en: Data
lt: Duomenys

en: The type of the node.
lt: Mazgo tipas.
